Rize 2 Şubesi

Şubemizin 3. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Mevcut Başkan Türüt Güven Tazeledi.
Eğitim Bir-Sen Rize 2 Nolu Şube 3. Olağan Genel Kurulu bugün yapıldı. Mevcut Başkan Mustafa Türüt'ün Başkanlığında tek liste ile gidilen Genel Kurulda Başkan Türüt Güven tazeleyerek yeniden Başkanlığa seçildi.
Delegelerin yoğun katılımıyla gerçekleşen Genel Kurula Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nebi Gümüş, Memur-Sen Trabzon İl Başkanı Mehmet Kara, Rize Memur-Sen Hizmet Kolu Başkanları ile bir çok STK temsilcisi katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan Genel Kurulda; Memur-Sen Rize Eski İl Başkanı Resul Usta Başkanlığında Eğitim Bir-Sen Rize 1 Nolu Şube Başkanı Seyfettin Afacanlar, TOÇ Bir-Sen Rize İl Temsilcisi Naciye Gülbay Yerebakan ve Prof. Dr. Eyüp Fahri Keskenler'in Katip Üyeliklerine seçilmesiyle Divan Kurulu oluşturuldu. Ardından Başkan Mustafa Türüt selamlama konuşması gerçekleştirdi. Yönetim faaliyet raporu ile denetim raporları okunarak ibra edildi.
Mustafa Türüt'ün Başkanlığındaki listede Başkan Vekili Erkan Çelik, Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Uzun, Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Müslüm Çetinkaya, Basın ve İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Öğr. Gör. Hüsamettin Demircan, Hukuk/Toplu Sözleşmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Öğr. Gör. İsmail Hacıahmetoğlu, Eğitim/Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Hüseyin Yılmaz yer aldı.
Yoğun katılımı ile gerçekleşen kurulda, kurula katılan tüm delegenin oyunu alarak yeniden Başkanlığa seçildi.